plakat

Biesiada Czerwonacka i Kiermasz Świąteczny

2018-12-08 ( sobota )
14:00
Czerwonak

Miejsce: hala sportowa CRKF Akwen w Czerwonaku.

Tradycyjnie będą się prezentować seniorskie zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne z terenu Gminy oraz goście zaproszeni z wielu zakątków Wielkopolski. Znajdą się wśród nich zarówno zaprzyjaźnione zespoły z gmin ościennych, które już gościły na Biesiadzie jak i te, dla których będzie to pierwsza wizyta w Czerwonaku. Oprócz prezentacji własnych programów artystycznych zespoły będą rywalizować o statuetki Złotego, Srebrnego i Brązowego Biesiadnika.

Oprócz okazji do wspólnego biesiadowania, wymiany doświadczeń i integracji mieszkańców gminy będzie też okazja do zakupu wyrobów rękodzielniczych oraz wysłuchania wieńczącego Biesiadę koncertu gwiazdy Przeglądu - Krzysztofa Koniarka.

Biesiada tradycyjnie już będzie się odbywać razem z Kiermaszem Świątecznym, na którym można znaleźć wiele ciekawych wyrobów rękodzielniczych. Biżuteria, decoupage, obrazy, ręcznie wykonane różnymi technikami ozdoby choinkowe, oraz wiele innych wyrobów wykonanych przez artystów-rzemieślników, twórców ludowych oraz inne osoby pielęgnujące sztukę rękodzieła.

14:00 - Kiermasz Świąteczny oraz Biesiada

18:00 - Koncert Krzysztofa Koniarka

Organizatorem imprezy jest Gminny Ośrodek Kultury Sokół, współorganizatorem CRKF Akwen. Mecenat Gmina Czerwonak.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Zobacz gok-sokol.pl/