Muzyka i wino w Hotelu Daglezja

2017-01-15 ( niedziela ) – 2017-04-09 ( niedziela )
18:00
Kórnik

Miejsce: Hotel Daglezja, ul. Woźniaka 7, Kórnik

W styczniu 2017 roku rozpoczyna się cykl koncertów, który wybudzi uczestników z zimowego snu, pomoże przetrwać lutowe mrozy, ociepli marcową pluchę i przywoła kwietniowe słońce.

  • 15.01.2017 r. posłuchamy znanego z ciętego dowcipu Marcina Dańca, który od lat urzeka swą bezpośredniością i zdecydowanym wyrażaniem spostrzeżeń o rzeczywistości - choć nie pozbawionym dowcipu i swego rodzaju finezji. Z tego spotkania nikt nie może wyjść bez uśmiechu.
  • 19.02.2017 r. wystąpi dla nas znakomity duet: Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Ich pełne ciepła i miłości niezapomniane utwory będą idealnym kontrastem dla mroźnych, lutowych wieczorów. Fantastycznie zgrabne teksty Włodzimierza Korcza wzmocnione aksamitnym głosem Alicji Majewskiej są gwarantem na przepędzenie lutowej chandry.
  • 12.03.2017 r. będzie ciepło i rodzinnie: zawita do nas duet ojca i córki, którzy jednocześnie są członkami zespołu Pod Budą. Oczywiście mowa tu o Andrzeju i Mai Sikorowskich - którzy są dowodem na to, jak więzy krwi mogą tworzyć muzykę. Na gitarze akompaniować im będzie wybitny muzyk, gitarzysta sesyjny grywający w wielu zespołach, między innymi z Grzegorzem Turnauem i Brathankami - Jacek Królik.
  • 9.04.2017 r. natomiast będzie należeć do wartkich rytmów i przewrotnych tekstów Aloszy Awdiejewa. Jego utwory w nadzwyczajny sposób łączą w sobie rosyjski klimat i polskiego ducha.

Bilety w cenie 90 zł dostępne są w recepcji hotelu, Centrum Informacji Miejskiej w Poznaniu i na www.bilety24.pl

Zobacz kornik.pl/